Červen 2009

miley cyrus..:-)xD

30. června 2009 v 15:44
ahojky promiňte že jsem sem nits nedávala ale neni co!! nic není.... ale budu se snažit sem nětso dát


miley jako maláá...

25. června 2009 v 13:08
miley jako maláá.. ta byla kássnáá co?? a ta kráása jí teda rozhodně nechybý.... je stejně pořáád krásná..
chceś vědět nětso o mně??

21. června 2009 v 18:37
chceś vědět nětso o mně?? tak si klikni na mé icq :403282963, nebo mé lidi kulik54 a neb už newím

anketa2

21. června 2009 v 18:33
1.líbý se ti hanah??
2. líbý se ti miley??
3. a jestli ne tak kdo se ti líbý??
4. líbý se ti můj blog??
5 a jestli ne tak čí??
6.libý se ti hig scool musicalL???
7 a jestli ne tak kdo??
8.chceš sb??
9.děkujůů za odpovědíí
10 pápá

hih

21. června 2009 v 18:29
ahojky lidíí jak se máte?? kdo by chtěl sb?? máte rádí miley a hanu?? já taký.... a líbý se vám obě?? a která víts??

sb..misha

20. června 2009 v 18:36 diplomky sb♥♥♥♥
a mám tu dyplomek pro misha!!!....xD.. ale není motas food dělala jsem to na rychlo!!

miileyy

19. června 2009 v 14:54
ahojky mám fotečky Miley a Hany!:

hanah and miley

19. června 2009 v 14:51
Ahojky.. máte taky rádi Hanu Montanu a Miley cyrus??? já taky ..... Tak koukete na můj bloges častějc a bude tady toho o ní teda o nich víc!!!

hihi

19. června 2009 v 14:49

Ahůj, chceš mít takovéhle počítadlo ve 9:31 ráno??? Když jo, tak poslouchej:

 • Na blog si dej vždy zdroj.Když kopíruješ, tak lidi jdou většinou za tím, co je nové, potřebuješ nový článek!

 • Na blog si musíš dát tenhle článek! Ale uveď zdroj!/zdroj-od koho to máš zkopírovaný/ když si to teda na ten blog dáš, tak musíš psát reklamy, takhle mají bejt:

 • Ahoj, chceš mít super mega návštevnost? Když jo, tak klikni na můj web, a můžeš mít online i 88 747!

 • Tak když to všechno udeláš a budeš psát ty reklamy, tak se lidi přijdou kouknout.Na tvým

  počítadle se o 1 člověka zvýší! A může přijít i 39 lidí, tak si to teda na ten blog dej a ahoj!..:)

zdroj : www.leonka-sims2.blog.cz


miley a její sourozenci a td..

18. června 2009 v 14:44
Miley cyrus má 6 sourozenů: Christopher, Braison Chance, Noah Lindsay, Brandi a Trace, za oblíbenou barvu: růžová, za sport má ráda rostleskávání, za Oblíbené jídlo: čína,za Oblíbené roční období: léto tak to asi každý!! tak za Oblíbená část dne: jedna hodina v noci , její Hobby: Nakupování tak to já aký..,Oblíbená činnost: ráda se baví o hudbě a o klukách.. a vy taky?? já taký.., za oblíbené zvíře má psa.

a další pro vs

18. června 2009 v 14:35
ahojky jestli se vám líbý můj bloges tak prosím hlasujte a jestli se chcete spřátelít tak klíďo napísněte.. budu jen rádáá...

přerůstá pře shlavu

18. června 2009 v 14:29

EXKLUZIVNĚ: Hannah Montana mi přerůstá přes hlavu!

EXKLUZIVNĚ: Hannah Montana mi přerůstá přes hlavu! - foto
Je to tady! Miley Cyrus (16) uvidíš už za 14 dní ve filmu "Hannah Montana"... A exkluzivně jen Bravo si s ní o její první velké filmové roli popovídalo!
Kdo by ji neznal? Obyčejnou středoškolačku Miley Stewart, která si v bláznivém sitcomu každý večer nasadí blonďatou paruku, nahodí zářivý styling, popadne mikrofon - a rázem je z ní nejžádanější pophvězda Hannah Montana! Bude ale stejná i ve filmu? Na ten si musíš počkat až do 11.6., rozhovor s Miley si ale můžeš přečíst teď hned...

 • Bravo: Jaká je Miley Stewart ve filmu "Hannah Montana"? Stejná jako v sitcomu?
  Miley: V podstatě jo. Akorát že v seriálu své dva rozdílné životy stíhá ukočírovat. Ve filmu jí začínají splývat a ona z toho má v hlavě pěkný zmatek. Propadá slávě, stává se z ní sobecká holka, nestíhá školu, zapomíná na rodinu a přátele. Táta ji chce usměrnit, a tak ji vezme do rodného městečka v Tennessee. Miley je naštvaná, "vidlákov" jí už dávno nevoní. Pak ale díky rodině a přátelům zjistí, kde je její místo a co je v životě nejdůležitější.
 • BRAVO: Je hudba pro film hodně důležitá?
  Miley: Třeba song "Back To Tennessee" je od mýho táty, "You´ll Always Find Your Way Back Home" je nový song Hanny Montany. Balada "The Climb" je hlavní myšlenkou filmu, je o tom, jak je důležité jít za svým snem, ale nikdy nesmíš zapomenout, odkud pocházíš. Jen tak pochopíš, kdo jsi a zůstaneš sama sebou. Ve filmu zazní pop, rock, hip hop i country...
 • BRAVO: Jako třeba ve skladbě "Hoedown Throwdown"?
  Miley: Točit scénu s touhle písničkou byla úžasná legrace! Tančí v ní všichni herci, a dokonce i někteří členové štábu, to uvidíte u závěrečných titulků.
 • Bravo: Ve filmu se mihne i Taylor Swift?
  Miley: I když se mihne jenom na country večeru v Mileyině rodném městečku a zazpívá valčík "Crazier", je super, že mě podpořila!
 • BRAVO: Hodně času trávíš při natáčení s tátou. Nelezete si na nervy?
  Miley: Asi to většině mých vrstevníků zní divně, ale já si s tátou fakt perfektně rozumím, užíváme si spoustu legrace. To on mě přivedl k muzice, která pro mě znamená strašně moc. Naučil mě upřímnosti, úctě..
 • Bravo: Jaký je Lucas Till, který představuje tvou první lásku, Travise?
  Miley: Lukas byl trefa do černého, je skvělý herec. Hraje modrookého blonďatého kovboje, idola spousty holek. Na můj vkus je ale Travis moc velký slaďoušek. Musím vám na Lucase něco prásknout. Bomba je, že před natáčením nikdy neseděl na koni!
 • BRAVO: Ty s jízdou na koni problém nemáš?

  Miley: "Když nevíš, kudy kam, řekni pravdu!"

  Miley: Ne, na koni jezdím od malička. Moje šedá klisna Blue Jeans je miláček! Všechny scény ve filmu jsem natočila sama, i tu na lanové houpačce v ledovém jezírku! Brr!!! Jo, a ve filmu se vedle koní objeví spousta dalších zvířat: třeba zvědavá fretka Harlow, aligátorka Perla nebo nečepýřená pštrosí krasavice, kterou náramně baví prohánět Jacksonátora... Věřili byste ale, že ze všech nejagresivnější byly nakonec slepice? :-)
 • BRAVO: Jak ses cítila při filmovém polibku s Lucasem?
  Miley: Uf... jak jsem se cítila? Asi bych měla říct, že to byla obrovská romantika, že? Jenomže si představ: kolem vás světla reflektorů, čumí na vás tak 10 lidí, režisér zavolá: Akce... tak co myslíš?
 • BRAVO: I ve filmu pořád kamarádíš s Lilly?
  Miley: Jo, zase se hodně hádáme a jedna z druhé šílíme. Ale nedokážeme se na sebe zlobit moc dlouho. To je na tom to krásné. Přátelství je pro mě hodně důležité. Mimochodem, Emily Osment má ve filmu bezva akční scénu na skateboardu!
 • Bravo: Která scéna tě nejvíc dostala? Miley: Ráno v kurníku Miley krade slepicím vajíčka. A pak spustí řetězovou reakci neuvěřitelných náhod, po které skončí na hnoji opatlaná rozbitými vejci a ulepená od peří až za ušima!
 • BRAVO: Režisér tvrdí, že na place jsi hrozně hyperaktivní! Hned od rána zpíváš, tancuješ, pořád se vyptáváš, co se bude dít dál...
  Miley: Jo, občas mi říkají, že jsem asi robot, když se nikdy neunavím. Ale když mě to všechno kolem natáčení tak hrozně baví! Nechci promeškat ani minutu!
 • BRAVO: Neprudil tě režisér?
  Miley: Právě že vůbec! Pokaždý, když jsem se zeptala, jak mám nějakou scénu zahrát, tak mi řekl, ať nic nehraju, ať jsem prostě sama sebou. Myslím, že ve filmu je vidět, jak jsem se u natáčení bavila...
 • BRAVO: Jaké je to být vzorem pro jiné holky?
  Miley: Někdy je to těžké, protože pořád ještě nejsem "hotový" dospělák. Chci, aby mě fanoušci sledovali, když se rozhodnu dobře, a když udělám chybu, aby se z ní poučili, protože já se z chyb taky učím.

  Miley: "Nezapomínej na domov a on nezapomene na tebe"

 • Bravo: Máš pro holky nějakou radu?
  Miley: Buď sebevědomá a vždycky si věř. Jdi za svými sny, ať to stojí cokoliv. Ale zůstaň vždy sama sebou. A buď silná. Nesmíš se hned při první překážce hroutit.
 • BRAVO: Jsi chodící sebevědomí?
  Miley: Já? Ani náhodou! Mám spoustu chyb jako každý. Ale snažím se dávat ze sebe to nejlepší.
 • BRAVO: Ve filmu se objevuje myšlenka ochrany životního prostředí. Ty se o tohle téma taky zajímáš...
  Miley: Spolupracuju s organizací Youth Service America. Ta hledá způsoby, jak mohou mladí lidé bojovat s globálním oteplováním a s dalšími problémy naší planety. Nemusíte hned protestovat proti elektrárnám. Stačí, když třídíte odpad!
 • BRAVO: Za 14 dní se konečně dočkáme tvého prvního filmu. Přijedeš do Evropy na turné?
  Miley: Jo, v prosinci mě čeká šňůra po Anglii. To přece od vás není až tak daleko, že...? Budu ráda, když se tam uvidím s většinou mých fanoušků...

re

18. června 2009 v 14:07 | aesrh

náhodné blogy..

17. června 2009 v 18:00
1.blog jéé www.dominka992.blog.cz
2. blo jéééé: www.misulynqa.blog.cz
zatím je to vše.... a kdo by chtěl spřátelit tak ať

miley...a já

17. června 2009 v 17:47
miley... asi skoro každý z nás ji má rád!! jako já.... tak pro ni hlasujte a choďte na můj blog častějc...kdby to šlo... opltíím..

pro vás o the sims

17. června 2009 v 17:43
ahojky bude toho eště mnohem víc ale musíte počkat a taky se pokusím sem dát nějaké ty dawnolady.. když to půjde zatím ahoj..